A-Z Comfort

everything for comfort

Kim jesteśmy
Czym się zajmujemy

A-Z Comfort  to najlepszy wybór do projektowania, dostaw, instalacji i konserwacji domowych i komercyjnych systemów klimatyzacji, pomp ciepła i wentylacji w Polsce.

Dążymy do doskonałości i gwarantujemy, że będziemy z Tobą na każdym etapie – od projektowania, przez etap wdrożenia, aż po konserwację urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych.

 

W A-Z Comfort wierzymy, że profesjonalizm ma specjalistyczną wiedzę.

Na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku komercyjnych, przemysłowych i domowych urządzeń klimatyzacyjnych w Polsce.

Projektowanie

DOSTAWA

Instalacja

Serwis

Przez te lata

zgromadziliśmy zespół wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny projektowania, wdrażania i utrzymania systemów klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła. Nasza firma z sukcesem sfinalizowała projekty dla administracji publicznej, władz lokalnych, placówek edukacyjnych i medycznych, hoteli, sklepów, rzeźników, piekarni, pubów i klubów (min. dla trenera reprezentacji piłki nożnej).

Jako nasz klient

możesz oczekiwać maksymalnego profesjonalizmu, dbałości o szczegóły i szacunku. Skupiamy się na sprzęcie i materiałach, które zapewniają jakość i doskonałość. Nasze doświadczenie pozwala nam pracować na sprzęcie wszystkich marek systemów klimatyzacyjnych.

PROFESJONALIZM
100%
DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY
100%
SZACUNEK
100%
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
ZAMONTOWANYCH KLIMATYZATORÓW
0
LAT GWARANCJI

Nasze doświadczenie

pozwala nam pracować na sprzęcie wszystkich marek systemów klimatyzacyjnych, jednak dążąc do tego, co najlepsze, zostaliśmy dystrybutorami renomowanych marek takich jak: LG, Mitsubishi Electric, General, Rotenso, Sinclair, Gree, AUX, Samsung.

aux-logo
gree
lg
mitsubishi

Wszystkie nasze usługi, materiały i sprzęt objęte są 5-letnią gwarancją.

Start typing and press Enter to search